Badanie toksoplazmozy w 29. tygodniu ciąży

Witam, Wyniki TOXOPLAZMY - IGM = 0,100 wynik ujemny < 0,50 wynik wątpliwy 0,50 - 0,59 wynik dodatni 0,60 i powyżej Wynik TOXOPLAZMY - IGG = 0,03 Wynik ujemny <1,6 wynik wątpliwy 1,6-2,9 wynik dodatni 3,0 i powyżej Chciałabym wiedzieć jakie sa moje wyniki - ujemne , wątpliwe czy dodatnie ? i czy moje wyniki zagrażają mojej ciąży - jest to 29 tydzień ciąży. Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wyniki są ujemne. Najprawdopodobniej nie miała Pani kontaktu z pierwotniakiem.