Badanie triglicerydów, estradiolu i prolaktyny

moje wyniki: Anty-Tg - 271,19 IU/ml !!! norma <4,5 Anty-TPO - 311,40 IU/ml !!! norma < 6,00 TSH - 1,74 mU/l norma 0,27-4,2 Estradiol - w normie FSH - 73,41 U/l Prolaktyna - 336,3 mU/l - w normie cukier w normie cholesterol całkowity - 207,6 mg/dl norma: <190 cholesterol HDL - 67,5 mg/dl - w normie cholesterol LDL - 130 mg/dl Triglicerydy 51 mg/dl - w normie mam 53 lata Proszę o interpretację wyników.

Wyniki nie są prawidłowe, mogą sugerować chorobę autoimmunologiczną tarczycy-wskazane byłoby badanie USG.
Od tarczycy mogą pochodzić nieprawidłowe wyniki cholesterolu.