Badanie TSH a stosowanie antydepresantów

Pierwszy raz wynik TSH wyszedł 5,4. Lekarz kazał powtórzyć mi badania po odstawieniu antydepresantów, wyszły kolejno 2,21; 2,93; 2,57 (norm. 0.5-4.4).Miałam robione przeciwciała atpo i atg, negatywne, FT3,FT4 w normie, ale FT4 na poziomie 33%, FT3 60% dodatkowo 2 razy USG, na którym tarczyca wyszła zdrowa ale mała (obj. 5 za drugim razem 7). Jestem młodą osobą z nerwicą, a podejrzenie choroby jak Hashimoto spędza mi sen z powiek, proszę o radę, co mogę zrobić w celu wykluczenia jej?

Witam
Nie potrafię Pani odpowiedzieć na pytanie odnośnie wpływu leków na Pani chorobę tarczycy ale z pewnością zaleciłabym konsultacje i ewentualnie podjęcie psychoterapii - ta na pewno nie będzie mieć skutków ubocznych jakie wywołują leki.
Pozdrawiam i życzę zdrowia
Dorota grzywacz