Badanie TSH po usunięciu tarczycy

Witam z Kołobrzegu. Jestem po usunięciu tarczycy /wrzesień 2013/, TSH był 30, po miesiącu i zażywaniu Euthyrox spadła na 16, po następnym miesiącu spadło na 0,038 - odstawiłem tabletki. Teraz 3 dni temu zrobiłem badania według skierowania od lekarza rodzinnego i mam TSH 58,706. Co robić ? zostały mi ważne terminowo tabletki Euthyrox / 50 i 150/. Wizytę u endokrynologa mam na X.2014. Pozdrawiam Kwiatkowski Wiesław tel. 604185132

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niewątpliwie konieczne jest unormowanie poziomu TSH. Ustalenia dawek leków powinien dokonać specjalista endokrynolog. Jeśli to możliwe to proszę postarać się o przesunięcie terminu wizyty u specjalisty.