Badanie uczulenia na białko pochodzenia zwierzęcego

Od urodzenia mam uczulenie na białko pochodzenia zwierzęcego. Teraz mam 20 lat, jak zbadać czy mam je nadal, bez robienia testów?

Witam, mając na uwadze Pani zdrowie i dobre samopoczucie nie eksperymentowałabym na własnym ciele. Zachęcam, aby udała się Pani do profesjonalnego laboratorium w celu wykonania odpowiednich testów. Tylko tak będzie miała Pani 100% pewność, czy jest Pani uczulona, czy nie.

Pozdrawiam,
biziel.dobrydietetyk.pl