Badanie USG bioder u niemowlaka
witam. pierwsze badanie usg bioderek syna zostało wykonane gdy miał 8 tygodni. badanie wyszło dobrze.czy kolejne badanie po 2 miesiącach jest konieczne? istnieje szansa, że coś się zmieni przez ten czas czy już nie? pozdrawiam Marta

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Badanie jest konieczne, aby sprawdzić czy dziecko prawidłowo sie rozwija.
Pozdrawiam