Badanie USG ciąży a podejrzenie ciąży pozamacicznej

Witam, Wg ostatniej @ jestem w 7,5 tc. Ostatniego dnia 6tc beta hcg 127, po 2,5 dniach 488. Początek 7 tc na usg nie widać zarodka, lekarz podejrzewa ciążę pozamaciczną mimo, iż nie potrafił znaleźć lokalizacji zarodka. Ostatnie cykle nieregularne: 36, 20 i ostatni po 28dniach. Ostatnio w 11 dc miałam badanie hsg Schultzego z obrazem rtg. Czy to faktycznie ciąża pozamaciczna czy może owulacja mogła nastąpić później i ciąża jest po prostu młodsza niż wynikałoby to z 1 dnia ostatniej miesiączki?

Witam. Dynamika wzrostu poziomu beta-HCG nie nasuwa podejrzenia ciąży pozamacicznej. Możliwe że doszło do przesunięcia owulacji i ciąża jest młodsza niż wynikałoby to z wyliczeń. proszę pozostać pod opieką ginekologa.