Badanie USG ciąży w 34 jej tygodniu

Proszę o interpretację wyników badania USG. Jestem w 34 tygodniu ciąży (OM 26.05.2013r.) Czy płód ma prawidłowe wymiary? BPD 32,5 hbd; HC 30,1 hbd; AC 31,5 hbd; FL 32,0 hbd. Średnia biometryczna 31,5 hbd, masa ok. 1600-1900 g. W USG połówkowym mieliśmy tydzień opóźnienia, czy mam zacząć się poważnie martwić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej nie ma powodów do niepokoju. Niemniej jednak powinna pani regularnie kontrolować przebieg ciąży u lekarza prowadzącego.