Badanie USG i RTG kolana

Wykonałam badanie usg- lekarz ortop. nie oglądał nawet badania twierdząc że jest niemarodajne,. po oglądnięciu zdjęcia RTG kolana zaaplikował mi jakieś lekarstwo - dostawowo,. ponieważ kolano boli mnie w dalszym ciągu i nie mogę się poruszać proszę o poradę co winnam dalej robić. Opis badania USG. cechy znacznego uszk. łękotki przyśrod.cechy uszk. segm. środkowego łękotki boczn, niezn. zwiększ. ilość płynu w zachyłku górn. kaletki nadrzep., cechy uszk.chrząstek. powierzchn. kłykci kości udowe

Sugeruje wykonanie badanie MRI stawu kolanowrgo - powinno uscislic obraz
Prawdopodobnie dostała Pani tzw. blokade do stawu kolanowego
Z tegoż opisu który Paniprzesłała -można sugerować leczenie operacyjne - jeżeli Pani się na takie zdecydduje - oczywiście po przekunsoltowaniu
Jeżeli nie rozważ Panileczenia operacyjengo - fizykoterapia.