Badanie USG, nieregularne cykle i pomiar endometrium a szanse na ciążę

Witam,w7d.c byłam na badaniu usgMam nieregularne cykle27-39 dniSkrzepy oraz kawałki śluzówki2cm.w wydzielinie miesiączkowej,bóle piersi i plamienia ok12-15d.c w inne dni.Staramy sie o dziecko rok.Lekarz zmierzył endometrium i wyszło11mm niejednorodne. Zalecił luteinę20-26d.c. i badania hormonów orazkontrolne usg za miesiąc ale u innego ginekologa.Trochę się przestraszyłam tej diagnozy i czemu wysłał mnie do kogoś innego.Czy moj przypadek jest Państwa zdaniem bardzo poważny?CzyMamSzansęNaDziecko?

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu nie wynika, aby przypadek był poważny. Być może lekarz skierował Panią do innego lekarza celem konsultacji (specjalista ultrasonografii) lub z powodów życiowych (urlop, delegacja). Bez znajomości przypadku trudno mi powiedzieć coś więcej.