Badanie USG w 41. tygodniu ciąży

Jestem juz w 41tyg ciazy termin z om 16 a usg 24 października nadal nie mam bulów porodowych na ostatnim badaniu lekarz zrobił mi usg i jakoś dziwnie wyszło GA(LMP)Avg.US GA 36w6d EDD(LMP)Avg.US GA 14.11.2015 EFW Hadlock(BPD,HC,AC,FL) 4743g (10lb7oz) BPD 9.21 cm 37w3d+-22d HC 31,84 cm 35w6d+-21d AC 42,46 cm FL 7,30 cm 37w2d+-22d Lekarz nic mi nie powiedział dlatego prosze o wyjaśnie bo martwie sie o swoje dziecko czy urodzi sie zdrowe:(dziekuje

Proszę te pytanie zadać ginekologowi, który prowadzi Pani ciąże. Sam wynik USG nie świadczy tylko i wyłącznie o stanie płodu. Ważne są też wyniki bezpośredniego badania, wyniki KTG. Obowiązkiem lekarza prowadzącego jest udzielenie szczegółowych informacji na temat stanu zdrowia Pani i rozwijającego się dziecka.