Badanie w kierunku cytomegalii w 9. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 9 tygodniu pierwszej ciąży. Moje wyniki badań na cytomegalowirusa to CMV M 2,57 (laboratorium wskazuje ujemny<0,7, wątpliwy >=0,7 do <1,0, dodatni >=1,0), a CMV G 440,4 (laboratorium wskazuje ujemny <0,5, wątpliwy >=0,5 do <1,0, wynik dodatni >=1,0 Metoda ECLIA, System Cobas e). Czy dziecko jest bezpieczne? Czego powinnam się spodzewać, jakie leki powinnam przyjmować? Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa prowadzącego ciążę. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.