Badanie włosów na obecność substancji psychoaktywnych

Witam Chcę wykonać dziecku test z włosa na obecność narkotyków i dopalaczy. Proszę o namiary na laboratoria, które takie badania wykonują. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do swojego lekarza rodzinnego lub sprawdzić pobliskie laboratoria. Ciężko powiedzieć gdzie Pani mieszka. Proponowałbym poradzić się lekarza rodzinnego lub lekarza psychiatry, lekarze psychiatrzy zajmują się uzależnieniami i podejrzewam, że podpowiedzą gdzie najbliżej w Pani okolicy można wykonać testy.