Badanie wyskrobin z kanału szyjki macicy

Witam co to oznacza bardzo sie martwie bo nie wiem wyskrobiny z kanału szyjki rozpoznanie histop MUCOSA ENDOCERVICALIS SINE LAESIONE. i drugie pytanie wyskrobiny z jamy macicy ENDOMETRIUM IN STADIO PROLIFERATIONIS prosze o odpowiedz z góry dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

błona śluzową kanału szyjki macicy bez uszkodzeń. błona śluzową macicy w stadium proliferacji. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.