Badanie żelaza, glukozy, morfologia

proszę o konsultacje wyników. zelazo 10,8 umol/L glukoza 4,27 mmol/l morfologia leukocyty 4,9 g/l erytrocyty 5,10 T/l hemoglobina 7,4 mmol/l hematokryt ,380 l/l MCV 74,5 fl - L MCH 1,44 fmol - L MCHC 19,4 mmol/l -L plytki krwi 357 G/l lim 39,2 % mon 3,4 % -L gra 57,4 % lim 1,9 G/l mon 0,2 G/l -L gra 2,8 G/l RDW-CV 14,7% PDW 15,4 % MPV 5,8 fl -L PCT 0,21 cl/l rozmaz manualnie segmentowane 53% limfocyty 47% -H prosze o pilna odpowiedź. dodam, że nie bylam przeziebiona w ostatnim czasie.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.