Bakterie e.coli w pochwie w 32. tygodniu ciąży

Witam, obecnie jestem w 32 tygodniu ciąży.Od 17 tygodnia ciąży mam bakteria e.coli w pochwie.Nie miałam żadnych objawów. Dostałam aż 6 zgodnych z antybiogramem antybiotyków.Po każdym z nich albo był jej obfity wzrost albo zmniejszenie plus inna bakteria.W 28 tyg lekarz zrobił ostatni posiew z pochwy i dalej jest e.coli plus bakteria B-streptococcus. Boję się o dziecko, czy mogę dostać infekcji wewnątrzmacicznej bądź że coś stanie się z dzieckiem w brzuchu? Lekarz nie chce dać już żadnego leku.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy sa jakieś objawy? Proponuje wykonać badania w innym laboratorium.