Bakterie w moczu a termin porodu

Dzień dobry. Czy jest w moim przypadku prawdopodobieństwo, że urodzę przed wyznaczoną datą terminu? termin mam na 7 Marca. podkreślam, że od początku ciąży mam bakterie w moczu, co powoduje, że mój mocz jest mocno żółty, piecze mnie, często oddaję mocz. jestem cały czas na antybiotyku, ale to nic nie daje. poród jest już za dwa miesiące więc nie wiem czy mogę się spodziewać nawet lada dzień? POZDRAWIAM

Witam, możliwość porodu przed planowanym jego terminem wystepuje w każdym przypadku istnienia ogniska zapalnego bakteryjnego w ustroju. Mam nadzieję, że prowadzący Panią ginekolog, świadomy przewleklego stanu zapalnego układu moczowego, poinformował Panią o tym.. Pozdrawiam RH