Bakterie w moczu u 7-miesięcznego dziecka

Witam,moja siedmiomiesięczna córka od miesiąca zmaga się z bakteriami w moczu.Pani doktor zaleciła furaginę 2xdziennie po 1\4 tabletki,systematycznie ja podawałam i okazuje się z krwinki białe są nadal widoczne w polu widzenia tak jak nabłonki płaskie.Jak sie tego pozbyć?.Chcę w końcu córkę zaszczepić

Magdalena StusiĹska

Należy skonsultować się ponownie z lekarzem i zmienić antybiotyk. Jeśli to nie pomoże należy udać się do nefrologa dziecięcego w celu dokładniejszej diagnostyki.