Bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego a wzwód

Mój 50-letni partner (od roku jesteśmy dopiero razem)podczas stosunku tracił wzwód..albo miał silną potrzebę oddania moczu.Lekarz stwierdził bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego. Po podanie antybiotyku..a nastepnie leku apo-doxan ma obecnie kłopot z utrzymaniem wzwodu..albo w ogóle z jego osiągnięciem. Kochamy się, ale martwi mnie taki problem przy tak świeżej znajomości. Czy po spożyciu do końca tego leku wzwody u narzeczonego powrócą?? Zrozpaczona choć wyrozumiała :(
ponad rok temu

Lek. Artur Jeliński Urolog

Zarowno sam prosces zapany ,jego leczenie jaki stosowanie leku jak apo - zzadoksan moga prawoadzic do zabuzen erekcji , moze przyczna byc stres zwiazany z ze stanem zpanym i niesprawnoscia oraz sam lek apo doxan stosowany zarowno przy objawach |BPH jak i stanow zapalnych stercza.Po ustapnieu stanu zpalanego mozna stopniowo odstawic apo doxan i jezeli sytuacja wymaga zasosowac leki pochodzneia roslinnego np,Prostamol UnoOczywiscie w takcih stuacjach duze znaczenie ma wyrozumialos partnera.