Bakteryjne zapalenie spojówki oka

Witam miesiąc temu miałam 1 raz w życiu zapalenie spojówki prawego oka bakteryjne ropy mnóstwo ból pieczenie kłucie betadrin i monafox pomogło a tu dziś rano budzę się oko prawe zaropiałe lewe mniej prawe całe przekrwione ale nie boli i nie jest spuchnięte co to jest

Witam.to znaczy ze ma Pani zapalenie spojówek. Chorują zawsze oba oczy.ropę należy wypłukać solą fizjologiczną a potem na czyste oko zakrapiac antybiotyk 7 dni. Ja osobiście nie bardzo lubię chinolony. Pozdrawiam serdecznie