Bały nalot z tyłu języka a lęk przed HIV

Refluks czy grzybica?? Od paru mieisecy mam bialy nalot z tylu jezyka ktory zmienia sie w lekko zoltawy. Ostatnio duzo sie stresuje Stres wynika z faktu iz myslalem ze jestem zakazony wirusem hiv test wykonalem 12 tyg po ryzyku wynik ujemny. Czy ten nalot wynika z duzego stresu i myslenia o zakazeniu ktore nie zostalo potwierdzone w tescie ktory wykonany byl w PKD

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u lekarza. Taki nalot fizjologicznie również występuje.

Pozdrawiam.