Bardzo bolesne miesiączki i ból w lewej piersi: co może być przyczyną?

Mam regularnie miesiączke. Bóle są bardzo silne i zauważyłam, że tylko teraz strasznie mnie boli lewa pierś. Nie mogę się nawet dotknąć. Czuję w środku jakąś kulkę. Czy to normalne? Nie mogę być w ciąży, ponieważ mam miesiączkę. Czy jednak się mylę?

Witam serdecznie.
Czasami zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Wystąpienie okresu czyni ciążę mało prawdopodobną ale jej całkowicie nie wyklucza. Dolegliwości bólowe piersi mogą mieć związek z miesiączką. Jezeli wyczuwa Pani zgrubienie w jednej z nich należy wykonać badanie USG piersi.
Pozdrawiam.