Bardzo bolesne miesiączki z biegunką, zaparciami i wymiotami

Witam mam takie pytanie Otóż kilka dni temu dostalam dziwnego plamienia ( oraz czarne skrzypy krwi ) to nie byla krew jak przy okrese tylko jakby śluz barwiiny na brazowo .dodatkowo czułam lekkie kłuciepo lewej stronie .dodam że nigdy takich objawów nie miała . dolegliwosci pojawiły się 20 dni po okresie . dodam dodatkowo że zawsze mam bardzo bolesne mięsiaczki z biegunka , zaparciami , wymioty czasiem , drawki i szybkie praca serca , odczucia zimna . co to moze być ? I jakie badania zrobić

Aleksander Ropielewski

Objawy nie są charakterystyczne i w pierwszej kolejności sugeruję kontakt z ginekologiem, który przeprowadzi badanie i wykona USG ginekologiczne, które moga naprowadzić na możliwe rozpoznanie.