Bardzo chcę mieć dziecko a mój partner nie. Jak zajść w ciążę?

Bardzo chcę mieć dziecko, lecz mój partner uważa, że to zepsuje nam życie. Zapytałam go, czy jakbym zaszła,to byłby to jakiś kłopot, odpowiada, że nie. Nie rozumiem go. On codziennie daje mi tabletkę antykoncepcyjną, abym nie zaszła, a on mógł spokojnie „kończyć we mnie”, ale czy istnieje jakiś sposób, żebym jednak zaszła? Nie chcę przestać ich łykać, ponieważ głupio mi to ukrywać, a nie chcę kłótni...
Proszę o pomoc!

Witam serdecznie,

decyzja o posiadaniu dziecka powinna być podjęta wspólnie. Nie jest to chyba najlepszy pomysł, aby zachodziła Pani w ciążę podstępem. Raczej należy wyjaśnić przyczyny powodów, dla których partner w chwili obecnej nie chce mieć dziecka. Zdecydowanie w tej sytuacji proponuję rozmowę.

Pozdrawiam