Bardzo drobne biopaty zawierające drobne limfocyty oraz kilka zwłókniałych drobnych guzków

Witam. w lipcu miałam zabieg EBUS, pobrano fragmenty węzłów chłonnych, w wyniku napisano "dwa bardzo drobne biopaty zawierające drobne limfocyty oraz kilka zwłókniałych drobnych guzków. Materiał nie pozwala na postawienie rozpoznania". Natomiast dzisiaj odebrałam wynik CT i jest "Po stronie prawej powyżej rozwidlenia tchawicy zwapnienie w wym 7x4 - zwapniały węzeł chłonny. Pola płcne bez zmian ogniskowych. Struktury śródpiersia wolne". Czy to może być nowotwór? Mam 30 lat. Pozdrawiam.

Witam , na podstawie tych opisów nie jestem w stanie postawić diagnozy! Proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym! z.żurawski