Bardzo duża senność w ciągu dnia

Bardzo duża senność w ciągu dnia, ziewanie. Wcześniej tego nie miałem, brałem przeróżne leki psychiatryczne teraz biorę fluanxol i nie może mi Pani doktor tak ciągle zmieniać, wyniki w normie miałem ostatnio oprócz tsh,ale lekarz powiedział,że to nie jest stan zagrożenia i należy te wyniki zrobić za dwa miesiące, martwi mnie to śpię w autobusie w domu za dużo, czym to jest spowodowane?.W ogóle nie czuję endorfin bardzo rzadko, a smutek itp., - depresji nie mam stwierdzonej, a urojenia uporczywe.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza