Bardzo krótka miesiączka po stosunku przerywanym

Mam 22 lata, stosuje stosunek przerywany. Wczoraj dostałam miesiączkę i już dzisiaj popołudniu, tak jakby się już miała kończyć. Miesiączka u mnie średnio trwa 5-7 dni. Temperaturę w pochwie mam 37,5 i już od jakiegoś tygodnia, może więcej, utrzymuje mi się w granicach 37 stopni. Także mam zawroty głowy, czasem mdłości i chodzę nieprzytomna cały dzień.

Czy mogę być w ciąży? Zaznaczę, że partner nie skończył we mnie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,

Jeżeli podczas stosunku nie doszło do wytrysku to mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o upośledzonej ruchliwości co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Jednak zajście w ciążę w takim przypadku jest możliwe.
Kobiety będące w ciąży mogą mieć 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Dlatego odmienny charakter ostatniej miesiączki może być związany z ciążą.
Proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam