Bardzo liczne nabłonki płaskie w 10. tygodniu ciąży

Witam ! Jestem w 10 tygodniu ciąży i odebrałam niedawno wyniki badania moczu , mam b liczne nabłonki płaskie , bakterie oraz liczne pasma śluzu . Lekarz zalecił urosept na 2 tyg . Martwię się czy nie zaszkodzi to dziecku :( czy takie wyniki zagrażają ciąży ?? :( Wykryto również ślad krwi ... :(

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dziecku może zaszkodzić przede wszystkim Pani infekcja w drogach moczowych. Lekarz ginekolog nie zleca ciężarnej leków, których stosowanie zagrażałoby ciąży.