Bardzo małe krwawienie przy tabletkach Vibin Mini

Stosuję tabletki antykoncepcyjne "Vibin Mini". Na początku drugiego tygodnia zapomniałam zarzyć dwie dawki tj. poniedziałek ,wtorek . Wziełam więc 3 we wtorek . Współżyłam 5 dni po tej środzie, więc nie mineło 7 dni pełnego stosowania. Zaczęłam mieć od tamtego momentu czerwonobrunatne gęste plamienia. Zdaje mi się jednak że w okresie "placebo" dostałam normalnie okres . występiły bóle, pms oraz krwawe plamienia lecz baaaaaaardzo małe. Czy wszystko jest ok ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienia są konsekwencją zapomnianych tabletek. Nie ma powodów do niepokoju.