Bardzo niska temperatura ciała

Pytałam już ale dalej nie otrzymałam satysfakcjonującej odpowiedzi . Mam niską temperaturę ciała dzisiaj rano 32.5 wieczorem 33.8. Lekarz powiedział mi że zajmuje się wysoką temperaturą a niska go nie interesuje . Obawiam się że niedługo będę miała poniżej 30 stopni . Co mam robić ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

W pierwszej kolejności wymienić termometr na nowy. Sugeruję wykonać pomiar temperatury głębokiej ciała w odbycie. Jest to zdecydowanie dokładniejszy pomiar niż na powierzchni ciała.