Bardzo silne bóle brzucha i brązowe plamienia

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 26 lutego. Pierwszego dnia miałam bardzo silne bóle. Półtora tygodnia po okresie zauważyłam brązowe plamienia z krwią. Pojawiają się co jakiś czas. Dostałam również infekcji. Czy to może być coś poważnego czy to spowodowane jest tylko infekcją. Dodam że mam jeszcze zespół politystycznych jajników.

Renata GrzechociĹska

Plamienia mogą być spowodowane infekcją, zaburzeniami hormonalnymi lub innymi przyczynami, które warto zweryfikować i ginekologa.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, mogą to być krwawienia owulacyjnych, jednakże w tej sytuacji konieczna jest konsultacja z ginekologiem. Pozdrawiam