Bardzo silne kłucia i swędzenia w okolicy łechtaczki

Witam, Mój problem zaczął się w lipcu 2013 od bardzo silnego kłucia i swędzenia w okolicy łechtaczki. Tak jakby wbijanie szpilki dokładnie w dwóch punktach. Byłam po drodze u kilku lekarzy i używałam szeregu standardowych leków w tym furaginum. Zrobiłam badania na choroby weneryczne- nic, wykluczyłam alergię. Mimo że mam nadżerkę, nie mam żadnych innych problemów (np. w okolicach warg sromowych) Dolegliwości są mniejsze ale wciąż występują w tych samych miejscach. Co to może być i jak to leczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie jest możliwe ustalenie przyczyny dolegliwości. Jest to tym bardziej trudne, iż była Pani diagnozowana przez wielu lekarzy. Proszę spróbować poszukać pomocy w jednej z placówek klinicznych.