Bardzo silne krwawienia miesiączkowe

Dzien dobry od trzech dni mam bardzo silne krwawienie miesiaczkowe. Podpaski wystarczaja tylko na czas 1-1,5 godziny. Zarowno w dzien jak i w nocy. Wcziraj bylam u lekarz ginekologa. Zbadal mni , wykonal usg i powiedzial, że jest wszystko w porzadku. Przepisal mi tabletki na zmniejszenie krwawienia exacyl, bralam wedlug zalecen 3×po dwie tabletki dziennie. Jak na razie nic sie nie zmieniło. Jak krwawilam tak krwawie. Jak dlugo musze czekac na ich dzialanie. Pozdrawiam Anna lat 46

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co proszę stosować zalecone leki. Jeśli jednak krwawienie nie zmniejszy się/nie ustąpi w ciągu najbliższych 2-3 dni, proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.