Bardzo sucha skóra na nogach

Witam serdecznie mam taki problem który pojawił sie dziś zaczełam odczówać bardzo suchą skóre na nogach poniżej kolan co to może być za przyczyna jak temu zaradzić prosze o rade

Jeśli jest Pani osobą zdrową, przyczyną może być pora roku - zimno na zewnątrz i ogrzewanie wewnątrz budynków, co zwiększa wysuszanie się skóry. Pomogą środki nawilżające, zarówno podczas kąpieli, jak i natłuszczanie skóry po, a także dieta bogata w tłuszcze omega. Należy jednak wykluczyć problemy hormonalne czy krązeniowe, ponieważ też mogą być przyczyną.