Bardzo sucha skóra pod pachami i na piersiach

Dzień dobry. Mam 22 lata i nie mogę uporać się z bardzo suchą skórą( głównie pod pachami i od niedawna również na piersiach). Wszystkie kosmetyki, jakie stosuję są przeznaczone dla alergików, stosuję też natłuszczające balsamy, ale nic nie pomaga. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.