Bardzo swędząca wysypka na ciele dziecka

Witam Moja córka od pewnego czasu ba bardzo swedzaca wysypke, która pojawia się i znika na brzuchu, na ramionach i na nogach. Lekarze angielscy ( ponieważ przebywamy na stałe w UK) uważają że jest to egzema aczkolwiek wiem jak u mojej córki wygląda egzema ( miała jak była mała ) a ta wysypka kasy calkiem inna. Chcialabym udostępnić zdjęcie i proszę o radę

Aleksander Ropielewski

Bez możłiwości oceny zmian skórnych i uszcegółowienia wywiadu (odnośnie czynników zwiększajacych dolegliwości) nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest przyczyna dolegliwości Pani córki. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z dermatologiem.