Bariera przed pracą zawodową

Kiedy mam do wykonania jakąś pracę, czuję w sobie barierę! Nie wiem jaką! Złości mnie to, gdyż chciałabym wrócić do pracy zawodowej! Odradzają mi to terapeuci! Wg nich nie mam sił. Moje ciężkie poprzednie życie powoduje, że nie potrafię im zaufać! Co robić?

Jeśli rzeczywiście terapeuci dają takie rady, koniecznie proszę ich zmienić. Ważne, by wybrała pani kogoś, kto ma odpowiednie kwalifikacje, najlepiej certyfikat psychoterapeuty lub co najmniej jest w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii.

Pozdrawiam