Barwa twardówki oka u 8-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 8 miesięczna córeczka ma błękitna twardowke oka. Kiedy mogę wybrać sie do lekarza okulisty żeby upewnić sie czy wszystko jest w porządku? Dodam ze w rodzinie nie było żadnych problemów na tej płaszczyźnie, a z tego co sie dowiedziałam są to problemy na podłożu genetycznym. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu lekarz oceni konieczność i szybkość udania się do lekarza okulisty.