Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bellergot a zaburzenia miesiączki

Witam. Chciałabym zapytać czy leki (Andepin, Bellergot) mogą prowadzić do zaburzenia cyklu? Normalnie cykl mam 33 dniowy. Ostatni okres dostałam planowo 28.06. Trwał jak zawsze 5 dni. Kolejnego okresu powinnam dostać 30.07 lecz dziś przy porannej toalecie zauważyłam krew podczas podcierania. Chwilkę temu ponownie byłam w ubikacji i wygląda to na okres. Dodam że zawsze podczas miesiączki boli mnie brzuch i teraz również czuje tam lekki ból. Czy może to już być okres? Czy jest to przez leki?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Andepin może powodować wystąpienie krwawienia z dróg rodnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i do lekarza prowadzącego powyższe leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez lekarza proszę nie modyfikować dotychczasowego leczenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy