Beta Hcg 60 mlU/ml, kiedy do ginekologa?

Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 20.12.2010 (cykle około 33dni), dnia 19.01.2011 wykonałam wynik z krwi i poziom bety wyszedł 60.
Mam pytanie, kiedy muszę udać się do ginekologa by mógł on stwierdzić ciążę na 100%? Czy nawet jeśli lekarz nie zobaczy na USG zarodka, czy na podstawie wyniku krwi może wypisać mi L4 i wydać zaświadczenie o ciąży (chodzi o to, że z końcem stycznia kończy mi się okres wypowiedzenia umowy o pracę).
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,

Pęcherzyk ciążowy w badaniu usg powinien być widoczny około 4-5 tygodnia ciąży. Zatem w Pani przypadku w badaniu usg ciąża powinna być już uwidoczniona. Dzięki temu lekarz bez problemu wypisze Pani potrzebne zaświadczenia.

Pozdrawiam