Betaferon a sile bóle głowy

Dobry wieczór. Jestem w trakcie terapii Betaferonem (od półtora roku). Raz na kilka tygodni mam bardzo silne bóle głowy uniemożliwiające funkcjonowanie i powodujące wymioty. Na początku terapii nie miałam tak silnych objawów. Czy organizm nie powinien już przyzwyczaić się do leku? Czy tak silny ból jest normalny przy tym leku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból może być spowodowany przyjmowaniem leku. Nie można wykluczyć innego podłoża przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.