Bez cech ucisku oraz ognisk mielopatii w objętym badaniem odcinku rdzenia

Prosze o interpretację badania wykładzina lordoza l w pozycji badania.GUZKI Schmorla objętych badaniem trzonow.Trzony ledzwiowe prawidłowej wysokości.Na pozycji L4 L5 widoczne jest nadmierne dokanalowe uwypuklenie krążka miedzykregowego powodujące modelowanie brzusznej powierzchni worka opony twardej.Bez cech dehydratacji i obniżenia wysokości krążków miedzykregowych.Waska przednia i tylna rezerwa płynów kanału kręgowego. Bez cech ucisku oraz ognisk mielopatii w objętym badaniem odcinku rdzenia

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Konieczne jest zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim . Proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyższe badanie