Bezbarwna, bezzapachowa wydzielina spływająca po tylnej stronie gardła

Od 14 miesięcy (zaczęło się nagle i wciąż trwa) cierpię na kaszel. Bezbarwna, bezzapachowa wydzielina spływa mi po tylnej stronie gardła, powodując kaszel - szczególnie w nocy budzę się kilkukrotnie próbując odkaszleć gęstą flegmę. Zrobiłem badania na obecność pasożytów, nie mam bóli głowy czy problemów z zatokami. Mam lekką astmę (Oxodil, Miflonide, Telfexo). Marzę o nocy bez budzenia się. Oprócz kontrolowanego nadciśnienia (Tritace, Adipine) nie choruję. Mam 47 lat. Byłem osłuchiwany- jest OK

Kochany, masz przewlekły kaszel po Tritace. Odstaw ten lek jak najszybciej. Ale przestaniesz kasłać dopiera po 3-4 tygodniach po zaprzestaniu brania tego leku. Jeżeli Ci to pomoże to napisz dobre słówko.