Bezbarwna wydzielina z nosa u noworodka

Dzień Dobry Córka ma 6 tyogdni, co dzień czyszczę jej nosek fizjologicznym roztworem soli oraz używam aspiratorka do noska. Dziś zauważyłam w nosku bezbarwną wydzielinkę w środku noska. Nic jej nie spływa, nie ma gorączki, ewentualnie co zauważyłam może bardziej szkliste oczy. Czy to normalne w sezonie grzewczym czy może jednak przyplątało się lekkie przeziębienie. Dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Witam. Tego typu bezbarwną wydzielinę możemy uznać za fizjologiczną w górnych piętrach dróg oddechowych. Nie ma powodów do niepokoju.