Bezbarwna wydzielina z prawej piersi a torbiele na jajniku

Witam Od ponad miesiąca mam bezbarwny wyciek z prawej piersi,często kreci mi się w głowie nawet bardzo często. miesiączki mam regularnie mam 23 lata i jestem po 2 cesarkach. często jestem za granicą i nie mam czasu na chorobę czy mam się martwić?Jeżeli to istotne to tydzień temu byłam w szpitalu bo miałam torbiele na prawym jajniku. Liczę na szybką odpowiedz Pozdrawiam Sabina

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany wyciek z piersi może mieć wiele przyczyn, w tym może być to wynik zaburzeń hormonalnych, schorzeń infekcyjnych, urazów, mastopatii, gruczolakowłókniaków i wielu innych. Wyciek bezwzględnie wymaga diagnostyki! Proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.