Bezbarwne upławy a rak

Witam lekarz 2 lata temu stwierdził u mnie zespół policystycznych jajników, bylam na atywi przez jakis czas potem popadlam w depresję teraz jestem na seronilu 20 lecz boję sie isc do lekarza mam dziennie uplawy o zadkiej konsystencji i kolorze bezbarwnym lecz czasami o zspachu nieprzyjemnym, boje sie ze to rak? Mial ktos takie problemy

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

opis wskazuje, że mogą to być objawy zakażenia. Proszę zgłosić się do ginekologa. Rak w Pani przypadku jest mało prawdopodobny.

Pozdrawiam.