Bezbolesna wysypka na prąciu

Witam , mój problem jest następujący : od kilku lat(aktualnie mam 16) mam wysypke na prąciu od spodu . nNie przeszkadza mi to w żadny sposób ale martwie sie jeśli miało by chodzić o moją partnerke i czy by jej to nie odrzuciło w pewien sposób dodaje zdjęcie jak wyglada moj problem : http://media.abczdrowie.pl/uploads/images/pr/problem-biale-krostki-grudki-na-skorce-od-penisa-i-mosznie_722.jpg -to nie moje zdjęcie ale problem wygląda bardzo podobnie , nie da sie tego ani wycisnac anie pozbyc.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prezentowane na zdjęciu białe krostki są rzeczą fizjologiczna i nie należy się nimi przejmować. Są to w rzeczywistości prosaki. Można je usuwać laserowo, jednak ze względu na okolicę, w której się znajdują nie jest to wskazane.