Bezdech podczas snu u 5,5-latki

Witam, moja 5,5 miesięczna córeczka co jakiś czas ma bezdech podczas snu. Czy to jest dziedziczne ponieważ mój mąż też cierpi na bezdech? Czy może on być również spowodowany jej waga ponieważ waży 8, 5 kg a jej waga urodzenia to 2790? Gdzie powinnam się udać aby ktoś ją zbadał ?Czy jest szansa, że z tego jeszcze wyrośnie? Bardzo się o nią boje proszę o odpowiedź co powinnam zrobić w tym kierunku? Pozdrawiam

może mieć przerośnięty 3 migdał ale powinien zbadać ją laryngolog i ewentualnie logopeda może przeprowadzić odpowiednia terapie ( masaż ). Nie można wykluczyć refluxu żołądkowego. Może trzeba zagęszczać pokarm?