Bezgłos, mokry kaszel i obfity katar

Moje objawy to bezgłos, mokry kaszel i obfity katar, oprócz tego czuję się całkowicie zdrowa. Lekarz powiedział,że to infekcja wirusowa krtani i zapisał leki wykrztuśne. Cierpię na bezgłos już 4 dzień i mam wrażenie, że nic nie pomaga, głos nie poprawia się. Próbowałam już wszystkiego: inhalacje, płukanie gardła, siemię lniane, ciągle piję, milczę. Kiedy wróci mi głos? Bardzo się martwię, potrzebuję go do pracy i muszę go jak najprędzej odzyskać.

być może aktualnie jest infekcja wirusowa należy leczyć się aktualnie poprzez inhalacje nawilżanie lek mukolityczny antyhistaminowy przeciwzapalny ewentualnie przeciwwirusowy skonsultować laryngologiczny ewentualnie wykonać wymaz z gardła klub włączyć odrazu antybiotyk należy tutaj obejrzeć krtań ponieważ lekarz rodzinny nie jest w stanie bez lusterka tego zrobić w razie potrzeby służę pomocą gdyż jest pani w bydgoszczy