Beżowe plamienia

Witam, ja piszę z taka sprawą, bo zamiast okresu mam lekkie, beżowe plamienie, a test wychodzi negatywny. Do lekarza idę za dwa tygodnie i martwię się. Moja historia jest taka, że w czerwcu 2009 r. odstawiłam plastry antykoncepcyjne i wszystko mi się rozregulowało. Staram się o dziecko i nie wiem, co się ze mną dzieje, a nigdy nie miałam problemów z miesiączką, zawsze co 28 dni, a teraz nie wiem, czy jestem w ciąży, czy nie, a martwię się. Proszę o odpowiedź. CO ZE MNĄ?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

We wczesnej ciąży test ciążowy może być fałszywie ujemny (czyli ciąża jest, choć wynik wyszedł ujemny). Proszę na razie o tym nie myśleć - martwienie się przeszkadza w poczęciu dziecka! Proszę ponownie wykonać test ciążowy  za tydzień albo po prostu poczekać na wizytę u lekarza.

Pozdrawiam!